Інтернет-магазин Jong•Golf пропонує оптовим покупцям найприйнятніші і вигідні умови доставки. Ви можете отримувати товар відповідно до зручного для Вас графіка. Замовлення можна оформити, не покидаючи своє місто, будинок або офіс. Ми постійно вдосконалюємо сервіс роботи з клієнтами. Якщо у Вас під рукою є мобільний пристрій, - електронний бланк можна заповнити в лічені хвилини!

Способи доставки дитячого взуття оптом від інтернет-магазину Jong•Golf

Доставка товару здійснюється двома способами: самовивозом, або за допомогою транспортних компаній.

Перший спосіб буде зручний, якщо Ви перебуваєте в Одесі і в розпорядженні маєте власний транспортний засобіб. Самовивіз здійснюється безпосередньо з території промринку «7 км» в Пн-Чт, Сб-Нд з 8.00 до 14.00. Для здійснення самовивозу в інший зручний для Вас час потрібна попередня домовленість.

Щоб уникнути можливих незручностей, необхідно попередньо узгодити інформацію про товар з нашими менеджерами. Бажано уточнити дані:

  • про наявність зацікавивших Вас моделей, кольорів і розмірів дитячого взуття;

  • про можливість термінової відправки необхідної кількості товарних позицій.

У разі відсутності особистого або службового транспорту, Ви можете домовитися про вивезення товару з водієм автобуса.

Відправка товару за допомогою транспортних компаній

Власникам бутиків дитячого взуття буде зручно скористатися послугами провідних українських транспортних компаній. Найбільшу партію товару можна замовити з доставкою в будь-яке місто. Вам більше не доведеться їхати в Одесу особисто! Потрібно лише оформити електронну заявку, вибравши і зазначивши в ній одну з компаній:

Головною перевагою роботи з транспортними компаніями є їх надійність і своєчасність доставки вантажів. Ми співпрацюємо з перевіреними перевізниками, чий імідж підтверджений роками успішної роботи.

Увага:

Гроші за товар мають бути зараховані на наш рахунок заздалегідь.

При зарахуванні коштів на наш рахунок до 11:00 ранку, товар буде відправлений в той же день. В іншому випадку товар буде відправлений на наступний робочий день.

Оцініть зручності довгострокового співробітництва з надійними і відповідальними діловими партнерами!