Все про дитяче зимове взуття

Все, що Ви хотіли знати про дитяче зимове взуття

Адже ви теж хочете, щоб ніжки малюка були в сухості і в теплі під час прогулянки по засніженому парку? Вам важливий не тільки зовнішній вигляд взуття, а й інші її характеристики? Ви все ще сумніваєтеся, що більш непромокне - дутики чи черевики? Тоді Ви потрапили за адресою! Наша стаття покликана допомогти Вам не тільки дізнатися більше про зимове дитяче взуття, а й навчитися робити правильний і усвідомлений її вибір.

Непромокаюче зимове взуття - міф чи реальність?

Ми раді повідомити Вам відразу: повністю непромокаючого зимового взуття (в традиційному розумінні цього поняття) немає.

Водовідштовхувальні властивості взуття - не гарантія її непромокальності. Виробники нерідко вказують на своїй продукції інформацію про те, що їх взуття повністю водонепроникне. Але! Ніякі термоботинкі, валянки, дутики тощо при частому використанні не можуть забезпечити дитячим ніжкам абсолютну сухість.

Тому:

Важливо! Любителям активних зимових прогулянок з дітьми, бажано забезпечити їх мінімум двома парами взуття: одна - для морозної погоди, друга - для слякоті.

Температурний режим - поняття індивідуальне

Ви ж теж напевно стикалися з ситуацією, коли одній дитині тепло в чобітках в одних лише бавовняних шкарпетках, а інший - навіть в декількох вовняних шкарпетках скаржиться, що замерз ... Чому так відбувається? Та тому що особливості терморегуляції - індивідуальні для кожного.

Радячись з подругами, інтернет форумами і навіть консультантами в магазині про теплоту конкретної пари взуття, неможливо отримати гарантію, що саме Ваша дитина не замерзне в них взимку.

Важливо! Прохолодні пальчики на ногах дитини після зимової прогулянки - не обов'язково означають, що він замерз! Дитині холодно, якщо у нього холодна шкіра вище ступні.

Чим товще взуття, тим воно тепліше?

Все ще існує радянський міф, що чим товще одяг і взуття, тим теплішим воно є. Багато бабусь не можуть спокійно дивитися на дитину в одних лише х/б носках на босу ногу і легусеньких термоботінках в лютий мороз. Мовляв, тільки вовняні шкарпетки і валянки - ось що Вам потрібно.

Однак молодим мамам слід пам'ятати:

  • Зими нині вже не ті.
  • Перегрів стопи викликає посилене потовиділення.
  • Наука досягла певних висот, а тому взуття на сьогоднішній день може бути легким, тонким і при цьому дуже теплим.

Важливо! Малюк перегрівся, якщо у нього теплі і дуже вологі ноги!

Якість фурнітури взуття

Змійки, липучки, застібки, всілякий неймовірний декор взуття - на жаль, найвразливіше її місце. Так так, приблизно в одному випадку зі ста та сама на вигляд міцна «собачка» ламається в самий невідповідний момент. Від цього ніхто не застрахований. Рідко, але все ж, таке трапляється.

Крім того, малюки можуть перевіряти фурнітуру свого взуття на міцність під час ігор (на звук, на смак, на дотик і багатьма іншими способами, про які ми раніше могли і не здогадуватися). Цілком контролювати дитину часто буває непросто, тому слід завжди мати на увазі, що будь-яку проблему зі змінними елементами взуття Вам доведеться усувати самостійно. Благо, ремонтних майстерень зараз предостатньо.

Важливо! На фурнітуру, устілки, а також шнурки гарантія від виробника не надається.

Підсумувавши все вищесказане, хочемо також зазначити, що, звичайно, магазин Jong·Golf прагне надати Вам виключно якісну продукцію. І нам дуже приємно, коли батьки підходять до покупки нової пари дитячого взуття з усією відповідальністю. Спасибі, що вибираєте нас!