Замовлення сплачене до 11:00 ранку буде відправлене у той самий день, якщо замовлення сплачене після 11:00, то замовлення буде відправлятися вже на наступний день!

Купити якісне дитяче взуття в Інтернет-магазині Jong•Golf можете простим традиційним способом - через корзину!

  • Шаг 1. Виберіть вподобаний Вам товар з відповідною товарної категорії і натисніть на кнопку «До кошику».

  • Шаг 2.

    Завершивши вибір зацікавившого Вас товару, зайдіть в корзину. Перегляньте вибрані позиції та сконтролюйте підсумкову суму покупки. Це необхідно для того, щоб видалити позиції, обрані випадково. Потім Ви можете повернутися до покупок або продовжити оформлення замовлення, натиснувши кнопку «Далі».

    У з’явившимуся на екрані електронному бланку слід заповнити поля з Вашої контактною інформацією (Ім’я, Прізвище, E-mail, номер мобільного телефону).

  • Шаг 3. Виберіть один з представлених способів оплати.

  • Шаг 4. Вкажіть відповідного Вам перевізника, поставивши навпроти його даних в списку точку. Підтвердіть замовлення натисканням кнопки «Відправити замовлення».

Переваги та особливості співпраці з оптовим інтернет-магазином Jong•Golf

Співробітники нашого інтернет-магазину роблять все можливе, щоб Ваші замовлення були оброблені якісно і вчасно. У більшості випадків вони відправляються на комплектацію протягом 1-го робочого дня. Однак при високому навантаженні, яка може виникнути на початку торгового сезону, заявки краще подавати до 7:00. Тільки в цьому випадку ми можемо виконати їх обробку в той же день. Замовлення, що надійшли після 7:00 поточного робочого дня, обробляються на наступний день. Ми сподіваємося на Ваше розуміння в цьому питанні!

Після оформлення електронної форми замовлення необхідно дочекатися дзвінка від менеджера нашого магазину. Він обов’язково зв’яжеться з Вами для підтвердження основних позицій і повідомлення реквізитів оплати зручним для Вас способом. Ми переконливо просимо зв\'язуватися з нами в разі переведення грошей на картку.

Ваше замовлення буде відправлений на комплектацію тільки після внесення 20%-ної передоплати в наступних випадках:

  • при виборі всіх способів доставки, крім самовивозу;

Щоб відправка була проведена в той же день, постарайтеся зробити оплату до 11:00.

Удобство электронной формы заказа на сайте Jong•Golf

В процесі оформлення електронного авіаквитка слід вносити тільки коректну інформацію, не допускаючи неточностей. Від цього залежить швидкість відправки і правильність комплектації партії товару.

Ми радимо звертати особливу увагу на точне визначення кількості кожної з обраних позицій і на загальну вартість замовлення.

Товар продається на нашому сайті ящиками, проте ми завжди вказуємо вартість окремої пари взуття. Ця ціна важлива як для великих оптових покупців, так і для приватних осіб, які організували спільну покупку. Провівши найпростіші підрахунки, Ви можете планувати рівень прибутку свого роздрібного бізнесу вже сьогодні!

У нашому магазині доступний дрібний опт по 6-8 пар взуття. Турботливі батьки можуть скористатися електронною формою замовлення, або вибрати самовивезення.

Робити оптові закупівлі дитячого взуття на сайті Jong•Golf легко, вигідно і зручно!