Вибір дитячого спортивного взуття

Маленькі діти дуже активні і допитливі. Постійно перебувати в русі, бігати, стрибати і скакати - для них норма. А значить без якісного спортивного взуття ну ніяк не обійтися.

Благо, знайти дитячі кросівки сьогодні не складає труднощів. У кожному місті є дитячі взуттєві магазинчики, та й наявність Інтернету істотно розширює горизонти. Але як не розгубитися у всьому цьому розмаїтті моделей і придбати дійсно ту саму якісну пару спортивного взуття? Пропонуємо обговорити, на що слід звертати увагу при покупці кросівок, кедів або мокасин для маленького непосиди або юного школяра.

Почнемо із зовнішнього огляду

Взуття при детальному розгляді має бути якісно зшита. Нерівні шви, потьоки клею, що виступають шматочки гуми там, де їх бути не повинно, - свідчать про погану якість кросівок. Адже якщо виробник не подбав про зовнішній вигляд свого виробу, то про яку відповідність медичним вимогам тоді може йти мова? Взуття низької якості також не зможе похвалитися своєю довговічністю. Пам'ятайте, що скупий платить двічі.

Якість використовуваних матеріалів

Дитячі ніжки, взуті в кросівки або кеди, не повинні потіти. На хорошу вентиляцію ніг безпосередньо впливає матеріал взуття. Тільки натуральні або високоякісні синтетичні матеріали здатні гідно впоратися з покладеної на них місією. Найкращий варіант для хорошого теплообміну - верх із щільної зносостійкого синтетики, а внутрішня обробка з натуральної шкіри. Ідеально.

Вибір устілок і наявність супінатора

Після зовнішнього огляду перейдемо до огляду внутрішньої частини. Устілки обов'язково повинні безперешкодно вийматися для просушування час від часу. Важливу роль також відіграє наявність на них супінаторів - невеликих опуклостей на внутрішній частині. Вони повинні бути розроблені з урахуванням фізіологічного розвитку і формування дитячої стопи. Супінатори працюють своєрідним тренажером для м'язів. Адже граючи в футбол, баскетбол, теніс або просто гуляючи по парку - важливо отримувати з цього максимум не тільки задоволення, але і користі.

Надійна фіксація стопи

Для діток молодшого віку оптимальним варіантом є застібка-липучка на дитячих кросівках. Вона значно простіше для маленьких ручок і сприяє швидкому навчанню взуватися самостійно, проте швидше може відірватися або вийти з ладу. Для старших дітей краще шнурівка. Шнурки, протягнуті в кільця, забезпечують надійну фіксацію гомілковостопного суглоба. Крім того, взуття на шнурках підійде для будь-якого підйому.

Як правильно визначитися з розміром?

Спортивне взуття повинне мати довжину по устілці не більше ніж на 1-1.5 см більшу довжини самої стопи. Це пов'язано не тільки з тим, що дитяча нога стрімко зростає, але також з властивістю ніг злегка набрякати до вечора (саме тому відправлятися на примірку в магазин найкраще в другій половині дня). А ще взуття не повинне бути занадто вузьким або мати завужені передки. Малюкові повинно бути комфортно ворушити пальчиками, будучи взутим в кроссовочки або кеди.

Рух це життя. І економія на якості чи зручності дитячого взуття небажана і неприпустима. Адже чим комфортніші кросівки, тим приємніше активно проводити час в них. Рекомендуємо звернути Вашу увагу на кросівки, кеди і мокасини від ТМ Jong·Golf. Ми прагнемо запропонувати Вам тільки найкраще для Ваших маленьких спортсменів!