Дитячі черевики - як вибрати?

Дитяче взуття - товар не довгостроковий і, тим не менш, дуже потрібний. Адже за зростаючими ніжками малюка спробуй встигнути! Купуєш влітку взуття на виріст, а до осені та вже може виявитися замалою.

Крім того, дівчаткам непросто догодити у виборі фасону весняних черевичок, хлопчикам - завжди потрібна хоча б пара демісезонного взуття на заміну основної. Гуляючи в парку хлопчаки раз у раз беруть каштан або камінь, уявляючи його в ролі класного футбольного м'яча. А що говорити про дитячу любов носитися по сходах, штовхати перешкоди на своєму шляху, колупати носком землю в кінці кінців! Чимало випробувань повинна бути готова пройти нова пара черевиків!

Шляхом проб і помилок кожен батько прагне виробити для себе індивідуальні вимоги до дитячої обувки. Отже, на що звертати увагу перш за все? Як не помилитися з розміром відповідних черевик? Яким матеріалам віддати перевагу? На ці та багато інших питань ми постараємося відповісти в нашій статті.

Критерії вибору зручних черевиків

 • Якість матеріалу.
  На сьогоднішній день більша частина взуття виготовляється в Китаї, В'єтнамі та Індонезії. Однак і вітчизняні виробники прагнуть зайняти свою нішу в взуттєвому бізнесі. Матеріал, з якого шиють взуття, може бути різним. Звичайно, натуральна шкіра краще штучних її замінників. Вона найкраще зберігає тепло, але при цьому «дихає» і не парить. Ніжки дитини в черевиках з натуральної шкіри не будуть потіти на відміну від аналогів зі шкірозамінника.
 • Міцність.
  Діти рухаються, як правило, куди більше і швидше дорослих. Щира цікавість часом заносить їх в найнесподіваніші місця під час прогулянки! Деякі батьки вважають, що шкіряне взуття не промокає, а тому дитині в ній цілком дозволено пройтися по калюжах в дощик або після оного. Однак на непромокаємість впливає, скоріше, не матеріал взуття, а спосіб кріплення підошви і ступінь зношеності. Тому для гулянь по калюжах все-таки немає нічого кращого гумових чобіт. А черевики повинні бути добре утеплені, оснащені якісною фурнітурою, а також міцної, але гнучкої в районі носка, підошвою.
 • Комфорт і функціональність.
  Для практичності багато моделей дитячих черевик доповнені липучками або застібкою-блискавкою. Шнурівка більш затребувана у взутті для підлітків, ніж для малюків. Але мають місце і комбіновані варіанти - зі шнурками для регулювання повноти і блискавкою збоку для щоденної комфортності використання.
 • Профілактика плоскостопості.
  Правильне формування стопи багато в чому залежить від дитячого взуття. Перш за все, хорошою профілактикою плоскостопості виступає наявність в черевиках шкіряних устілок з супінатором. Також обов'язковим для закритих моделей взуття є жорсткий задник. Він необхідний для нормальної фіксації ніжки дитини під час ходьби.
 • Правильно підібраний розмір.
  Безпомилково дізнатися довжину стопи дитини можна наступним чином: попросіть його наступити на аркуш паперу або картону, після чого акуратно обведіть ніжку олівцем або ручкою. Лінійкою заміряйте довжину від кінчика великого пальця до п'яти. При виборі черевик допустимо запас не більше 1.2 см. Тобто, запас в 1 см - оптимальний для повноцінного «дихання» і зростання стопи. Купівля занадто великий пари взуття для дитини сприяє неправильному поєднанню стопи і супінатора, що може привести до дискомфорту.

Інтернет магазин дитячого взуття Jong Golf пропонує оптовим покупцям придивитися до асортименту представлених у нас черевик для хлопчиків і дівчаток. Зробити замовлення на дитячі демісезонні черевики за доступними цінами можна вже зараз!