Здійснити оплату за товар, куплений в нашому інтернет-магазині, можна кількома способами:

Готівкою. Даний варіант доступний при самовивозі товару зі складу в Одесі. Для здійснення оплати готівкою необхідно відвідати наш офіс, розташований безпосередньо на території промринку «7 км». Ми працюємо Пн-Чт, Сб-Нд 8.00-14.00. За спеціальною домовленістю з нашими співробітниками допускається оплата в інший зручний для Вас час.

Банківським переказом на карту-рахунок Приват-банку . Якщо Вам зручний цей спосіб оплати, повідомте про це нам. У найкоротші терміни на Ваш мобільний телефон буде відправлено СМС-повідомлення із зазначенням наших банківських реквізитів. Ми відправимо дані на номер, вказаний Вами при оформленні електронного бланка замовлення. Оплата може бути проведена:

  • в будь-якому банку України;

  • через термінал самообслуговування Приват-банку;

  • з використанням платіжної онлайн-системи Приват 24.

При виборі даного способу оплати до вартості замовлення буде додана комісія за банківський супровід в розмірі 0,5% суми.

Важливо! Після здійснення переказу обов'язково зв'яжіться з нами для підтвердження успішності оплати Вашого замовлення.

 

Приєднуйтеся до наших ділових партнерів, і Ви дуже скоро оціните всі переваги взаємовигідного співробітництва! Ми працюємо з перевіреними і надійними транспортними компаніями, здатними гарантувати швидку і своєчасну доставку замовлень по всій Україні.